Září 2018

Jak jsem poznala vašeho tátu

4. září 2018 v 13:59 | S. K. Holešová |  Deník šílené matky
Ahojky, jak většina z vás tuší jmenuji se Sabina. Má rodina se skládá s mého přítele Honzy ( 23 ) z mé dcerky Tamarky (2,5 ) a syna Danteho( 1 ). Žijeme v jedné malé vesničce za Prahou u mého otce a jeho rodičů. Můj táta mi v tomto směru hodně pomohl jelikož jsme se ocitli v jedné dost prekérní situaci ale víte co ? O tom později... Náš příběh začíná dnem kdy jsem poznala Honzu.....


V tu dobu jsem ještě pracovala v Levných knihách na Novodvorský v Plaze. Měla jsem tam úžasné kolegyně a zažíval jsem s nimi kopce srandy. Ten den kdy jsem měla poznat Honzu byl dost nudný. Lidi nechodili a já si z nudy na kase psala básničky. Asi okolo dvanácté hodiny jsem ucítila jaký si neklid. Měla jsem sto chutí utéct s pokladny a zamknout se ve skladu. Srdce mi divoce bušilo, ruce se mi klepali a mezek mi kamsi utekl. Omámeně jsem se podívala tam odkud jsem cítila že tento pocit vychází a jakoby ve zpomaleném záběru jsem viděla kluka, s mužnou tváří a šíleným výrazem. Neschopná slova jsem se dívala jak pomalinku obchází vitrínu a já si neustále v duchu opakovala : AŤ nejde sem, Ať nejde sem...... Né pro Krystovy rány běž pryč...! No a pak prošel hlavním vstupem do krámu. Jediné co jsem v tu chvíli si stihla pomyslet bylo : Ale né proč zase já ? Neznámí mladík se na mě zaculil a řekl mi že de za mou kolegyní. Tak jsem ho dovedla ke skladu a on tam zmizel. Ze své bouřlivé reakce na něj jsem se vzpamatovávala celí den. Když už jsem si ale myslela že to nejhorší je za mnou tak mi kolegyně oznámila že jde s námi k zastávce... Mile ač vyplašeně jsem se na ní podívala a chtěla jsem si omlátit hlavu o nejbližší pult. Naštěstí pro mou hlavu jsem se ovládla a vydržela to.

Když už jsme mířili všichni domů, onen neznámí už nebyl neznáním nýbrž Honzou a já už se ho nebála ba naopak.....

Novinky 04.09. 2018

4. září 2018 v 13:35 | S. K. Holešová |  Můj blog a novinky
Dobrý den, omlouvám se za to že nejsem moc aktivní ale momentálně jsem zavalená papíry skrz stěhování, doktory a už ani nemluvím o tom že mám menší problémi ve vstahu... Takže má aktivita asi bude tento měsíc fakt malá.

Laždopádně se budu snažit a když bude čas, napíšu sem nějakou tu báseň. Prozatím vám přeji krásný den a nashledanou.